השקת ספרו של פרופסור שלום לרנר עו"ד יורי גיא-רון

מכובדיי,

פרופסור שלום לרנר היקר,

הנה מושק עוד ספר מקצועי איכותי וחשוב, ע"י מחבר מוכשר משכמו ומעלה, ספר בולט נוסף פרי עטו ומחשבתו של פרופ' שלום לרנר. הספר מוצא ע"י ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין, שאת פעילותה אנו ממשיכים לשמר ולטפח, ככל יכולתנו. פעילות זו משלבת, כמובן, בין פרויקטים ממוחשבים ומודרניים, כמו הפדאו"ר והכרטיס המגנטי החכם בשילוב עם "נט המשפט", לבין המשך ההוצאה לאור של ספרים (למי שזוכר – מדובר באסופת הדפים המאוגדים ע"י כריכה חמה, הדבקה או סיכות בקצותיהם, המצטרפים יחדיו למעיין אוגדן כרוך, המכונה "ספר"). אמרתי ואמשיך לומר בעתיד – לא נחדל מהתמכרות לריח של נייר והדפוס, וחשוב במיוחד להדגיש זאת דווקא לנוכח  "שבוע הספר", שזה עתה נסתיים ברחבי המדינה, מדינתו של "עם הספר". תודה מיוחדת לפרופסור יוסי גרוס, ליו"ר הדירקטוריון של ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין, לאדם מירון המנכ"ל ולטובה אולשטיין העורכת.

כדרכו של המחבר, גם בספריו הקודמים – "שכירות נכסים", שעבוד נכסי חברה", דיני שטרות", ו"המחאות חיובים", הוא מקפיד לעסוק בכתביו בענייני קניין ומשפט מסחרי, בעיקר נכסים, שטרות וחיובים. פרופ' לרנר ניגש ישר לעניין, תמציתי, סדור, מעשי מאוד ומעודכן. אדם כמוני, שעיקר משיכתו למשפט הציבורי הקונסטיטוציוני, ולמשפט המסחרי במובנו הרחב, מביט בהתפעלות ובהשתאות ביכולות המשפטיות המקצועיות של מחבר כמו שלום לרנר.

(אקטואליה)

יש לי 4 בנות. אם לא ידעת שלום, אני מבקש לספר לך שהן כל יום ורוב היום מקזזות ביניהן חיובים שונים. ללא קיזוז חיובים, איני יודע כיצד הייתי מצליח להשכין "שלום בית" במשפחתנו. עם רעייתי המצב הוא בד"כ חד צדדי – היא מקזזת חיובים שלה למולי, ההפך אסור.
שוב, ברכות למחבר, להוצאה לאור של לשלכת עורכי הדין ולאוניברסיטת בר-אילן. טוב לכולנו שיש לנו עוד ספר משפטי ראוי ואיכותי בנוף הספרותי של עולם המשפט בישראל.

22.6.09

כתיבת תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

יצירת אתר אינטרנט בעזרת WordPress.com
להתחיל
%d בלוגרים אהבו את זה: